‘Foto van de week’

Tijdens zijn omzwervingen door en om Nieuwegein heeft de Nieuwegeiner Arend Bloemink (1946) vrijwel altijd zijn camera bij zich. Zijn camera is als het ware een verlengstuk van zijn ogen.

Een veelgebruikt verlengstuk. Hij fotografeert dat wat hem opvalt. Soms is dat iets bijzonders. Soms is dat iets alledaags. Soms fotografeert hij een evenement in Nieuwegein (wielerrondes, openingen, activiteiten van B&W, jeugdvoetbal, een trouwpartij, …). Soms valt zijn (camera)oog op een heel gewoon, maar prachtig stukje natuur. Soms ook fotografeert hij al wandelend in de wilde weg en ziet hij thuis wel wát er op zijn geheugenkaartje is vastgelegd. Het resultaat is de ‘Foto van de week ‘ op De Digitale Stad Nieuwegein.

Maar niet alleen Arend trekt er voor De Digitale Stad Nieuwegein op uit. Veel lezers sturen ons foto’s toe of reageren op een foto die door Arend Bloemink gemaakt is. Deze week een foto van Stefan en Sanne Eberg  hij plaatste onderstaande op Facebook.

Arend Bloemink: ‘Onlangs schreef ‘onze’ schaapherder John Sterrenburg een prijsvraag uit op zijn Facebook-pagina, waarbij wij Nieuwegeiners een verrassingspakketje met onder meer kaas uit zijn eigen winkel (!) konden winnen. De vraag was hoeveel schapen zijn grote kudde in Nieuwegein telde. Stefan Eberg was de gelukkige. Hij raadde het exacte aantal op slechts één na.’

En dus: ‘Afgelopen zaterdag onze prijs opgehaald en de schapen kunnen bewonderen. Wat heeft John een passie. Zo ontzettend leuk om te zien. Dank je wel voor de ontmoeting, de kazen en het leuke boek voor Milou’ aldus Sanne Eberg, eveneens op Facebook.

Redactie: Maar hoeveel schapen waren het nu uiteindelijk?

Wees betrokken. Reageer en geef een reactie op bovenstaand artikel!

Onze adverteerders maken pen.nl mogelijk